Grupa młodzieżowa “J-Walkers”

Ksiądz Dariusz ponownie zawiązał Grupę Młodzieżową w naszej parafii w 2006 roku.


Obecnie Grupa Młodzieżowa funkcjonuje pod duchowym przewodnictwem Księdza Mateusza. Spotkania Grupy Młodzieżowej odbywają się w sali parafialnej w każdy piątek o godz 20 tej od września do końca czerwca.

Do uczestnictwa w naszych spotkaniach zapraszamy młodzież od klasy 9-tej wzwyż.

Grupa Młodzieżowa ma na celu łączenie polskiej młodzieży razem tak aby wzajemnie poznawać i poszerzać znajomość polskiej kultury, języka i katolickiej wiary.

Na przestrzeni lat naszego istnienia zorganizowaliśmy wiele spotkań dyskusyjnych, które poruszały tematy bliskie każdemu młodemu człowiekowi.

Ponadto w ramach naszych spotkań mamy wspólne adoracje, modlitwy, rozmowy, czytania wybranych artykułów i ogniska. Organizujemy również akcje charytatywne, rożne imprezy, zajęcia sportowe, gry i zabawy młodzieżowe, wyjścia do restauracji i oglądania filmów. Rok rocznie staramy się uczestniczyć w pielgrzymkach do Midland oraz „Lift Jesus Higher”. W tym roku wybieramy się na spotkanie Młodzieży Świata z Papieżem Benedyktem XVI w Hiszpanii.

Szukamy inspiracji duchowych aby wzrastać duchowo i w tym celu zapraszamy ciekawych gości, którzy dzielą się z nami swoim życiowym doświadczeniem i wiedza.

Staramy sie aby nasze spotkania były ciekawe, pełne młodzieńczego zapału i budujące nas wszystkich.

Zapraszamy do nas!